X
Google ADS
Google ADS

İzmir Web Tasarım Google ADS

“Google Ads, dijital ortamda ürün veya hizmetlerinizi geniş kitlelere kolayca tanıtmak ve pazarlamak için kullanabileceğiniz güçlü bir reklam ağı aracıdır. Oluşturduğunuz bütçeyi anahtar kelimelerle ilişkilendirerek, Google Ads’i kullanmak, işletmenizin çevrimiçi varlığını koruma veya büyütme konusunda önemli bir rol oynar. Google Reklamları, dijital pazarlama stratejisinin vazgeçilmez bir parçasıdır ve işletmenizin çevrimiçi görünürlüğünü artırmanıza yardımcı olur.

Biz, Google Partners programının kurumsal üyeleri olarak, Google Ads reklamlarınızı başarıyla yönetmek için gereken tüm bilgi ve uzmanlığa sahibiz. İhtiyaçlarınıza özel reklam planları oluşturmanıza ve reklam bütçenizi en etkili şekilde kullanmanıza yardımcı oluyoruz. Ayrıca reklamlarınızın düzenlenmesi, izlenmesi ve optimize edilmesi gibi tüm yönetim görevlerini üstleniyoruz ve size kapsamlı raporlar sunuyoruz.

Google Ads kampanyalarınızı yakından takip ediyor ve müşteri geri bildirimlerini dikkate alıyoruz. Reklam kampanyalarınızı zaman içinde optimize ederek daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmanızı sağlıyoruz. Anahtar kelimeleri ve reklam metinlerini hedef kitlenize özgü olarak seçiyoruz ve pazarınızdan olumlu sonuçlar almanızı sağlıyoruz. Kampanyalarınızı profesyonelce oluşturuyor ve yönetiyoruz, böylece Google arama sonuçlarında daha fazla görünürlük elde edebilirsiniz.”